Мера Глухова визнали найскандальнішим в Україні

Мер Глухова Мішель Терещенко та екс-мер Миколаєва Олександр Сенкевич очолили антирейтинг мерів-новачків, які найбільше розчарували українців. Про це йдеться в дослідженні компанії “Active Group” “Рейтинг нових українських мерів”, опублікованому на сайті.

Компанія досліджувала ставлення до діяльності мерів українських міст, які були вперше обрані на посаду в 2015 році, пише Обозреватель.

“Експерти виділили десятку мерів, які, на їхню думку, безперечно лідирують з точки зору первинної підтримки виборців з великим ступенем довіри на старті. Найбільшим розчаруванням виборців одностайно став мер Глухова Мішель Терещенко, на другому місці – мер Миколаєва Олександр Сенкевич”, – йдеться в дослідженні.

Так, на думку експертів, глухівська реальність повністю знищила привабливий виборчий образ міського голови. “Мер Мішель Терещенко вміє красномовно розповідати про те, що, де і як робити. Але не може похвалитися видатними проривами на своїй посаді”, – йдеться в дослідженні.

Також експерти поставили Терещенко низький бал за невиконання обіцянок, призначення на посади одіозних фігур і незадовільну роботу в сфері ЖКГ, назвавши мера Глухова найскандальнішим в країні.

“Експерти одноголосно віддали Терещенко мінімум голосів в питанні ЖКГ і зафіксували перелік невирішених комунальних питань і прямого обману виборців, особливо в питанні водопостачання (найважливішого питання для міста), ремонту доріг, підтримки міської інфраструктури”, – наголошується в документі.

Джерело: https://www.obozrevatel.com/

Поділитися в соціальних мережах