Мера Лебедина визнали корупціонером

Сьогодні, 11 листопада, Апеляційний суд Сумської області погодився з доводами прокуратури щодо виявлення факту вчинення міським головою одного з районних центрів Сумщини адмінправопорушення, пов’язаного з корупцією. Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Андрій Байдак, рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Нагадуємо, що, перебуваючи на посаді голови міської ради та будучи обізнаним про встановлені заборони та обмеження щодо сумісництва та суміщення виконання функцій органу місцевого самоврядування з іншими видами діяльності, посадовець одночасно входив до складу органу управління приватного підприємства, якого він є засновником, чим порушив п. 2 ч. 1 ст. 25 та ст. 36 Закону України «Про запобігання корупції».

22 вересня цього року, суд розглянув протокол прокуратури та визнав посадовця винним за ч. 2 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Рішенням суду першої інстанції на вказану особу накладено адміністративне стягнення в розмірі 300 неоподаткованих мінімумів громадян, а саме 5100 грн.

Як стало відомо, мова йде про мера Лебедина Олександра Бакликова.

Поділитися в соціальних мережах