Мера судять за корупцію

Учора, 28 березня, відбулося судове засідання щодо справи про притягнення міського голови Ромен Сергыя Салатуна до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення пов’язаного з корупцією. Про це йдеться на офіційному сайті Роменського міськрайсуду.

На засіданні захисник заявив клопотання щодо виклику свідків, яке судом було задоволено, та подав заперечення на протокол.

Обставини правопорушення:

Міський голова Салатун С.А. притягується до адм. відповідальності за вчинення правопорушення що пов’язане з корупцією, передбаченого  ч. 1 ст. 172-7, ч. 2  ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів).

Не виносячи на розгляд сесій Роменської міської ради питання щодо особистого преміювання із визначеним розміром премії голові відповідної міської ради Салатуну С.А., останній особисто визначив собі розмір премії, всупереч постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»

При прийнятті головою Роменської міської ради Салатуном С.А. розпоряджень, пов’язаних з визначенням розмірів власних премій всупереч законодавству, виник реальний конфлікт інтересів про який не повідомив не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізнався чи повинен був дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів колегіальний орган — Роменську міську раду, під час виконання службових повноважень.

Наступне судове засідання призначено на 3 квітня. Будуть викликані свідки, яких заявлено захисником міського голови.

Нагадаємо, раніше Салатуна звинувачували в тому, що він не повідомив про виникнення конфлікту інтересів, коли на сесію міськради виносилося питання про встановлення меж земельної ділянки, яку мер успадкував після смерті батьків. Тоді провадження стосовно чиновника закрили через закінчення на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення та у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Поділитися в соціальних мережах