ГПУ взялася за мера через розгін активістів

Суд зобов’язав Генеральну прокуратуру України розслідувати напад на активістів «Українського вибору» в Конотопі. Нагадаємо, йдеться про події 4 липня 2017 року, коли на учасників Громадського руху «Український вибір — Право народу» напала група радикалів, вилучивши і знищивши частину тиражу офіційно зареєстрованого видання. До організації розгону акції прихильників Віктора Медведчука був причетний мер Конотопа, чим пишався і ставив собі у заслугу.

“Рух «Український вибір — Право народу» звернувся до суду зі скаргою на бездіяльність Генеральної прокуратури України, і Печерський районний суд м.Києва визнав правоту представників Руху, зобов’язавши ГПУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення. Важливий крок на шляху відстоювання інтересів і законних прав громадян зроблений”,  – йдеться у заяві Руху.

На цю новину Артем Семеніхін в Фейсбуці відреагував досить бурхливо:

“Ось такі у нас суди!!!!! Тепер мене за те, що я розігнав сєпарів кума путіна в Конотопі ще й судитимуть!!!!!
П.С. Поки суддів, що приймають такі рішення проти патріотів (Колмагоров…) не відправлятимуть «розміновувати» заміновані поля на Донбасі – ладу в державі не буде!”

Поділитися в соціальних мережах