Мерія Сум збирається відміняти новий логотип

На інформаційному порталі Сумської міської ради з’явився проект рішення Сумської міськради «Про скасування результатів відкритого творчого конкурсу на визначення логотипу міста Суми і логотипу міста Суми».

«Враховуючи негативний суспільний резонанс, викликаний рішенням Сумської міської ради від 30 листопада 2016 року № 1472-МР «Про затвердження результатів відкритого творчого конкурсу на визначення логотипу міста Суми і логотипу міста Суми», зібрану громадськістю значно більшу кількість голосів, необхідну для розгляду петиції, яка розміщена на порталі «Єдина система місцевих петицій» http://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/450 «Скасувати результати конкурсу з розробки логотипу міста Суми та рішення Сумської міської ради про затвердження логотипу», відповідно до розділу 4 Положення про роботу з електронними петиціями у виконавчих органах Сумської міської ради, затверджене рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.01.2016 № 26 «Про роботу з електронними петиціями у виконавчих органах Сумської міської ради», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати протокол № 4 засідання організаційного комітету з підготовки та проведення відкритого творчого конкурсу на визначення логотипу міста Суми.

2. Рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2016 року № 1472-МР «Про затвердження результатів відкритого творчого конкурсу на визначення логотипу міста Суми і логотипу міста Суми» вважати таким, що втратило чинність.

3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Дмітрєвскую А.І.», – йдеться в проекті рішення.

Чи буде винесений проект рішення на найближчу сесію, яка планується в кінці грудня, поки що невідомо.

Нагадаємо, петиція Єгора Губенка про скасування логотипа міста у вигляді тапок чи лаптів, набрала на сьогодні 516 підписів сумчан – це абсолютний рекорд. Тепер залишаєтся дочекатися сесії та дізнатися, чи дослухаються депутати думки сумчан.

Джерело: sumy.today

Поділитися в соціальних мережах