“Мовноборець” Медуниця сів у калюжу

Ямпільський журналіст Олександр Тахтай спіймав на поганому володінні українською нардепа Олега Медуницю. Той у коментарі до посту журналіста «Сумські кугути» зробив дві помилки в одному українському слові «запам’ятай».

«Умисно пишу українською, — пише Олександр Тахтай, — щоб мене краще зрозуміли видатні сумські «мовноборці»  Олег Медуниця (Oleg Medunitsya) та Chepik Volodymyr. Їх печерна ненависть до російської мови, котрою розмовляє переважна більшість населення Сумщини, виглядає звичайним хуторянством, особливо на тлі феєричної безграмотності, адже дві помилки в простому слові «запам’ятай»  одразу видають невігласа та прогалини у звуко-буквеному аналізі. Цьому навчають на уроках української мови у 2-ому класі. Пізніше вивчають інші правила правопису, але ви цим не переймайтесь. Для вас і цього буде досить.
Щастя вам, суржикомовні! Пам’ятайте! Коли ви мовчите – виглядаєте розумнішими».

Йдеться про коментар Олега Медуниці на пост Тахтая «Сумські кугути» про те, як відомий блогер Анатолій Шарій висміяв депутата Сумської міськради Володимира Чепіка, який   не володіючи українською мовою, агітував за заборону викладання російською у Сумах. «Chepik Volodymyr запямятай цих феєричних москвофілів», — написав Олег Медуниця щодо авторів коментів.

У слові «запам’ятай» Олег Мединиця дійсно припустився двох помилок, написавши це слово як «запямятай» замість «запам’ятай».

Джерело: http://xpress.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах