Мир, скасування тарифів, створення робочих місць і підвищення соцстандартів – пріоритети Опозиційного блоку в парламенті

Народний депутат від Опозиційного блоку Сергій Льовочкін назвав три пріоритети роботи політичної сили в парламенті. За його словами, партія буде домагатися прийняття законопроектів, необхідних для досягнення миру, створення робочих місць і підвищення соціальних стандартів.

«У нас є три основні пріоритети: перше – це досягнення миру, і ми будемо працювати в цьому напрямку в міру наших сил і можливостей, і будемо докладати всіх можливих зусиль для того, щоб домогтися миру. Друге – це скасування тарифів, за це ми готові голосувати в будь-який момент. Ми вважаємо, що тарифи вбивають людей, вони грабують людей, і ці тарифи в нинішньому вигляді існувати не можуть. І третє – це підвищення соціальних стандартів і створення робочих місць. Це три пріоритети, за які Опозиційний блок готовий голосувати», – зазначив Сергій Льовочкін.

Народний депутат нагадав, що всі необхідні законопроекти Опозиційний блок вже розробив.

«У нас на цю тему є величезна кількість законопроектів, які, на жаль, не розглядаються правлячою більшістю, але це ті пріоритети, за які ми будемо боротися на цій сесії, і те, чого ми будемо домагатися», – підкреслив депутат.

 

http://opposition.org.ua/uk/news/sergij-lovochkin-mir-skasuvannya-tarifiv-stvorennya-robochikh-misc-i-pidvishhennya-socstandartiv-prioriteti-opozicjjnogo-bloku-v-parlamenti.html/

 

Поділитися в соціальних мережах