На межі інсульту: Стало відомо про стан полоненого сумчанина у СІЗО Сімферополя

Сумчанин Володимир Дудка у СІЗО Сімферополя отримує ліки, які передають рідні, ніяких інших препаратів у СІЗО Володимиру Дудці не дають. Про це розповів брат в’язня Кремля – Петро Дудка.

“М’яко кажучи Москалькова ввела пані Денисову в оманув котрий раз уже. Брат як не отримував лікування амбулаторного ніякого, диспансерного, вибачаюся, так і не отримує ніяких ліків, крім тих, що йому привозить його син, мій племінник. Зараз у брата підвищений тиск, гіпертонічний криз, він на грані інсульту. Це таке виходить, що здійснюється такий психологічний тиск, щоб він і Льоша Бесараб зізналися, признали свою провину. Але брат і Олексій Бесараб своєї провини не визнають”, – розповів Петро Дудка.

Володимир Дудка – уродженець Сум. Із листопада 2016 року перебуває у СІЗО Сімферополя. Чоловіка звинувачують у диверсійній діяльності. Разом із ним у СІЗО знаходиться Олексій Бесарабов.

Нагадаємо, 2 cічня Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, з посиланням на інформацію від Уповноваженої  з прав людини Російської Федерації Тетяни Москалькової, що стан здоров’я Володимира Дудки задовільний, він перебуває під диспансерним наглядом, його консультують лікарі, проводяться клініко-лабораторні дослідження, а також видаються необхідні ліки. Однак, за словами Людмили Денісової, офіційних документів на підтвердження цієї інформації вона не отримувала.

Поділитися в соціальних мережах