На сесії Сумської облради вноситимуть важливі зміни

Володимир Токар підписав розпорядження про скликання шістнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Її пленарне засідання розпочнеться 24 листопада о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд обласної ради виносяться звіт про виконання обласного бюджету Сумської області за 9 місяців 2017 року, а також ряд змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік та Регіональної програми розвитку водного господарства й екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року, обласного бюджету Сумської області на 2017 рік. Зміни торкнуться і рішень обласної ради, а саме «Про організацію прийому громадян області депутатами обласної ради сьомого скликання» та «Про утворення та обрання постійних комісій Сумської обласної ради сьомого скликання».

Серед інших питань порядку денного шістнадцятої сесії – погодження про надання надр у користування Комунальному підприємству «Тростянецькомунсервіс», присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику голови обласної ради, клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України.

Депутати також розглянуть звернення до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо підтримки законопроектів, майнові питання.

Поділитися в соціальних мережах