На Сумщині головам РДА доручили запасатися гвіздками та шифером

На апаратній нараді в ОДА прозвітували про стан готовності Сущини до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути унаслідок ускладненням погодних умов восени та взимку. Директор Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександр Милаш повідомив, що не в усіх районах створені місцеві матеріальні резерви – тобто запаси пального, шиферу, гвіздків, скла тощо.

«Що стосується створення і накопичення місцевих матеріальних резервів, то з цього боку можна відзначити міста Глухів, Шостка, Конотоп, Лебединський, Ямпільський, Охтирський та Середино-Будський райони, – зазначив Олександр Милаш. – Проводиться робота з накопичення в Краснопільському, Кролевецькому, Липоводолинському та Тростянецькому районах. А от у містах Суми, Лебедин, Охтирка, Буринському, Великописарівському, Недригайлівському, Путивльському, Роменському та Сумському районах матеріальні резерви не створені взагалі».

Пан Милаш рекомендував райдержадміністраціям, органам місцевого самоврядування якнайшвидше створити ці матеріальні резерви, адже погана підготовка – це несвоєчасне проведення аварійно-рятувальних робіт при виникненні надзвичайних ситуацій, що загрожує життю та здоров’ю людей.

Заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош запропонував перевірити хід виконання цього доручення через два тижні на черговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбудеться у Ромнах.

Поділитися в соціальних мережах