На Сумщині назрівають газові бунти селян

Селяни із Липоводолинського району планують їхати до Києва з вимогою відновити газопостачання у їх оселі. За словами в.о. голови районної державної адміністрації Володимира Грицая, організовують поїздку до Кабінету міністрів України депутати Липоводинскої РДА. Час та дату поїздки вони поки не обрали, оскільки не поговорили ще з усіма людьми.

“На позачерговій сесії районної ради депутати не проголосували за виділення коштів для населення. У проекті на це була вказана сума 23 тисячі гривень. Газу у людей уже немає. Той, що залишався у трубах, закінчився сьогодні зранку”, – повідомив посадовець.

У Сумській обласній державній адміністрації коментувати ситуацію не беруться. Говорять, не розумують, чому депутати не прийняли рішення про виділення коштів.

“Ми зараз розглядаємо альтернативні варіанти, як допомогти людям. Але з бюрократичною системою швидко не вдається. До завтрашнього ранку максимум плануємо знайти якийсь варіант вирішення проблеми”, – коментує заступник голови Сумської ОДА Микола Підопригора.

Крім цього, за інформацією прес-служби Сумської ОДА, на Роменщині залишилося без газу 226 будинків. Наразі там закуплені електроплити і вони уже видаються населенню.

Нагадаємо, ПАТ “Укрнафта” зупинила постачання газу в кілька населених пунктів Сумщини через відсутність чинного дозволу на користування надрами.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах