На Сумщині оголосили збір коштів на пам’ятник

У серпні 2016 року, з нагоди 25-річчя Незалежності України, у Тростянці був встановлений пам’ятний знак Захисникам України ( поблизу меморіалу «Недоспівана пісня», напроти Вознесенського Храму). На урочистостях з нагоди відкриття пам’ятного знаку членам районної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» було обіцяно владою встановлення пам’ятника на цьому місті.

Протягом року була проведена певна робота: розроблений ескіз пам’ятника, узгоджений у ході зустрічі з ветеранами АТО, затверджений рішенням виконкому. Пам’ятник Захисникам України уособлює в собі героїчну боротьбу патріотів різних поколінь, різних епох за волю і свободу свого народу. Голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Сергій Самойленко розповів, що йому особисто та його бойовим побратимам у запропонованому проекті сподобалося, що воїн має натільний хрест – символ віри і надії на Бога, а також те, що воїн схиляє голову перед Господом (пам’ятник буде розташований напроти Красної церкви).

Проектанти обрахували вартість проекту «Пам’ятник Захисникам України». Вона є доволі значною – 300 тисяч гривень. У зв’язку з цим Тростянецька міська рада оголошує збір благодійних коштів і розраховує на підтримку усіх небайдужих городян. Кошти будуть акумулюватися на окремому рахунку Благодійного фонду «Доброта».

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ БЛАГОДІЙНИХ ВНЕСКІВ: р/р 26003060500020 СФ КБ “приватбанк”, МФО 337546, Благодійний фонд “Доброта”.

Поділитися в соціальних мережах