На Сумщину “увірвався” Саакашвілі

Сьогодні, 30 листопада, депутати Конотопської міськради зібралися на сесію. Станом на 10 годину ранку в залі були присутні 36 депутатів. Крім обранців на засідання прийшли громадяни в такій кількості, що місця на всіх не вистачило, навіть з урахуванням того, що для них відвели весь балкон.

Почесне право відкрити засідання надали заступнику голови Сумської облради Анатолію Річкалю, який закликав присутніх правильно розставити пріоритети при розгляді питань і вирішити таки проблему вуличного освітлення. Несподівано другим на трибуну вийшов екс-президент Грузії, лідер «Руху нових сил» Михайло Саакашвілі, який заступився за конотопського мера Артема Семеніхіна та розкритикував обласну та центральну держвладу.

Ось кілька цитат одіозного грузина:

«Не дай Бог, кто-то поднимет руку на самого популярного мэра Украины – Вам мало не покажется… Такого мэра больше нет в Украине».

«…не нужно поддаваться на происки ни областных, ни киевских властей и губернатора-жулика».

Нагадаємо, 17 листопада депутати Конотопської міськради зажадали від мера Артема Семеніхіна скликати на 30 листопада сесію і включити в порядок дня певні питання. Усі спроби мера-свободівця провести засідання сесії міськради раніше цього терміну провалилися.

Трансляція сесії – за цим посиланням.

Джерело: city.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах