Напередодні Дня інвалідів сумські опозиціонери привітали пацієнтів геріатричного пансіонату

У переддень Міжнародного дня людей з інвалідністю голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Сумській обласній раді Олександр Стрельченко відвідав Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці. Обласний обранець поспілкувався з керівництвом закладу та поцікавився чим живе зараз пансіонат, з якими проблемами стикаються його мешканці й працівники.

Від імені депутатів обласної ради опозиціонер звернувся до ветеранів зі словами вдячності за те, що в роки війни вони показали приклад молодому поколінню, як потрібно відстоювати свою країну і як її відбудовувати в повоєнний час.

dsc_0027_2

«Депутати розуміють, що для вас потрібно створювати комфортні умови і робити все можливе, щоб в пансіонаті ви відчували себе якомога краще, – зауважив Олександр Стрельченко. – Тому обласні обранці завжди намагаються виділяти гроші на ремонт будівлі та вирішення інших поточних проблем закладу. В цьому році за нашою ініціативою були виділені кошти на встановлення протипожежної системи, що має забезпечити безпеку його підопічним».

Обласний обранець пообіцяв, що й надалі в пріоритетах депутатського корпусу буде турбота про пацієнтів пансіонату. «Сподіваюся, що в 2018 році ми знайдемо можливість виділити гроші на ремонт третього поверху будівлі, який на сьогодні перебуває у поганому стані. Тут потребують негайної заміни вікна, підлога та система опалення», – зазначив депутат.

Також Олександр Стрельченко подякував персоналу пансіонату за турботу про підопічних та наголосив на тому, що кожна людина повинна пам’ятати, що поруч з нами живуть люди з дивовижною силою духу, які, незважаючи на недугу, зберігають в собі сили не просто жити, а радіти життю і підтримувати інших.

dsc_0014_2

dsc_0011_1

 

Поділитися в соціальних мережах