Нардеп Бухарєв грошей ще не вибив, а піариться вже їздить

Народний депутат від Сумщини Владислав Бухарєв розпочав “турне” по об’єктах Лебединського району, на які нещодавно просив кошти у Прем’єр-міністра.

Хоча відповідь на депутатський запит ще не надійшла, обранець вирішив не гаяти часу і публічно закріпити за собою славу нардепа, який переймається проблемами свого округу. Навіть якщо вони не вирішені.

Так, за день Бухарєв проїхався районом, поспілкувався з людьми і навіть їм поспівчував.

“Вчора цілий день провів в Лебединському районі. Відвідував об’єкти, з приводу яких я звертався до Прем’єр-міністра щодо виділення коштів для виконання соціально-економічних програм, покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, медицини та культури Лебединського району.

Поспілкувався з працівниками шкіл та лікарні, передав книжки в шкільні бібліотеки. Одна з основних проблем з якою звертались громадяни — жахливе забезпечення лікарень, особливо в селах. Також людей дуже турбує опалювальний сезон і як дітям навчатись у школах під час морозів, коли в класах навіть зараз дуже холодно.

Неодноразово під час бесід згадували підвищення заробітних плат народним депутатам і дякували за позицію фракції “Батьківщина”, яка за це підвищення не голосувала.

Сьогодні відвідаємо ще декілька закладів Лебединського району, які потребують додаткових коштів з бюджету”, – написав нардеп у Фейсбуці.

Нагадаємо, Владислав Бухарєв днями звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо виділення 5,2 млн грн з державного бюджету на розвиток Лебединського району у 2016 році.

14852980_1813158028954819_7546167347051749869_o

Поділитися в соціальних мережах