Нардеп Бухарєв хоче “роздерибанити” півмільярда?

Нардеп Владислав Бухарєв виступив із пропозицією відновити держпрограми пільгових житлових кредитів для селян.

Як пише бютівець у Фейсбуці, сьогодні у Верховній Раді було оголошено його запит до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Комітету ВРУ з питань бюджету Андрія Павелка з проханням передбачити у Держбюджеті на 2018 рік кошти у сумі 530 млн. грн. для фінансування програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» в Сумській області.

Проте, якби Владислав Бухарєв частіше бував на Лебединщині, своєму окрузі, та навідувався на сесії районної ради, то знав би, що подібні програми насправді не користувалися популярністю, бо бажаючих будувати житло в селі – обмаль. Так, за останні три роки фінансування цього проекту скорочувалося, але не тому, що не вистачало грошей, а тому, що не було охочих скористатися даною можливістю.

530 мільйонів гривень, про яку просить нардеп, – це колосальна сума для сел, у яких житло фактично не будується, більш того навіть існуюче продається за безцінь. Тому виникає логічне питання: куди саме збирається направити такі колосальні кошти нардеп, адже за них можна до кінця сторіччя концерти “Кварталу” влаштувувати, ще й “здача” лишиться.

Якби нардеп дійсно турбувався про Сумщину, то направив би такі кошти на більш необхідні потреби, як то утеплення шкіл чи будівництво доріг. Але кому то потрібно, якщо можна на всю країну “потролити” Гройсмана (а він як людина адекватна на таку авантюру точно не піде), щоб потім розповідати у себе на окрузі який поганий Кабмін.

Поділитися в соціальних мережах