Нардеп Бухарєв вирішив стати “кіберменом”

Законодавчі ініціативи з кібербезпеки нардепа-«батьківщинівця» від Сумщини Владислава Бухарєва підтримані сумськими науковцями. Таке рішення прийнято під час робочої наради з керівництвом Сумського державного університету.

Експериментальна площадка на базі цього вишу є важливим аспектом у створенні національної системи кібербезпеки України, переконаний народний депутат. «Сьогодні ми чітко сформували спільний план дій у питанні кіберзахисту країни. Кожен учасник наради почав працювати над своїм напрямком. Як результат, ми отримаємо ґрунтовний документ, який можна буде розглядати в українському парламенті та починати будувати IT- безпеку в Україні», – сказав він.

Сумські науковці вже розпочали практичні наукові дослідження на базі науково-дослідного навчального центру «Антикор» СумДУ за напрямком «кібербезпека».

За підсумками наради створена міждисциплінарна група з науково-педагогічного  складу для проведення аналізу та аудиту захищеності об’єктів інформаційної інфраструктури на вразливість до кібер-атак.

Поділитися в соціальних мережах