Нардеп Медуниця хоче, щоб батьки самі платили за освіту своїх дітей

Про це народний депутат Олег Медуниця написав у своєму останньому пості на Фейсбуці, присвяченому впровадженні в одній із сумських шкіл програми для учнів початкових класів «Розумник»:

“Сьогодні посидів за партою разом з першокласниками 12-ї школи, які навчаються за програмою «Розумники». У часи, коли швидкими темпами розвиваються IT-технології, логічно, щоб діти отримували знання за допомогою сучасних навчальних програм. Приємно, що директор сумської школи Ирина Губская проявила ініціативу долучитися до експериментального проекту «Розумники». Із задоволенням посприяв тому, щоб ця програма запрацювала у Сумах. Звичайно, це – дороговартісний проект, але це – інвестиційні вкладення в якісну освіту наших дітей. І тут інвестувати має не лише держава, а й місцеві бюджети, і, безумовно, самі батьки, які зацікавленні у підвищенні якості навчання. Переконаний, що цю технологію необхідно впроваджувати і в інших школах міста”.

Зауважимо, що програма “Розумники” як педагогічний експеримент, у якому вдало поєднуються традиційні та інноваційні технології навчання, а матеріал подається закінченими логічними блоками в доступній ігровій формі, стартувала ще в травні 2014 року, а розроблена була ще раніше. Тож народному обранцю варто бути скромнішим у визначенні своєї ролі у старті даного проекту в Сумах.

Також нагадаємо, що раніше Олег Медуниця організував цілу кампанію проти збирання батьківської данини у школах обласного центру, однак сумчани стверджують, що подібна практика зберігається, адже навчальні заклади потребують більшого фінансування, аніж його дає держава.

Виходить, коли зручно, нардеп каже про неприпустимість поборів із батьків, а у ситуації із запровадженням “Розумників” наголошує, що батьки самі повинні добре платити за якісну освіту своїх дітей.

Поділитися в соціальних мережах