Нардеп Медуниця хоче, щоб спецслужби взяли під контроль церкви

У прямому ефірі телеканалу “Рада” народний депутат Олег Медуниця заявив, що законопроект №4511 дозволить спецслужбам контролювати конфесії, центр яких знаходиться в Москві.

За його словами, законопроекти №4511 і №4128 є реакцією на «гібридну війну з боку Росії», яка нібито використовує релігійний фактор.

«Фактично ми впроваджуємо більше контролю за тими церковними громадами, тими церквами, центри яких знаходяться в країні-агресора, і які часто задіяні в агресії проти України», – заявив Медуниця.

Цей закон, додав він, дозволить спецслужбам активніше працювати з керівниками тих конфесій, центр яких знаходиться в Москві.

Які саме це конфесії, Медуниця не уточнив, проте натякнув на УПЦ, яка насправді не залежить адміністративно від РПЦ. Згідно зі статутом УПЦ, її керівний орган знаходиться в Києві, і всі рішення приймаються самостійно.

Відзначимо, що перед коментарем про ці законопроекти Медуниця підтримав ідею скасування мораторію на продаж землі, заявивши, що «ми від цього нікуди не дінемося».

Джерело: http://uoj.org.ua/

Поділитися в соціальних мережах