Нардеп Медуниця вважає, що сумським бюджетникам нічого ходити на базар

Сумчанин Валерій Сокура після відвідування сумського продуктового ринку написав гнівний пост у Фейсбуці. Чоловік був вражений тим, що містян практично немає у м’ясному та рибному відділах. Причина банальна: у людей просто не вистачає грошей навіть на придбання основного продовольчого кошика. За словами Сокури, із таким станом речей призначати субсидії необхідно не тільки на комунальні послуги, а й на харчі та одяг.

“..із-за “надутого пуза” і “розбухшої” пики не бачите, що знищивши споживача (не даючи йому можливості створювати для себе і своєї сім”ї хоча б мінімальний достаток, з яким можна якось виживати) ВИ РУЙНУЄТЕ (ЗНИЩУЄТЕ) ІСНУЮЧІ СУСПІЛЬНО-ВИРОБНИЧІ ВІДНОСИНИ і нічого не робите щоб створити нові…

Невігласи, трутні, хитрожопі “достойники” – Я ВАС БАЧУ…” – написав сумчанин.

Цікаво, що на ці слова майже одразу відгукнувся народний депутат Олег Медуниця. Щоправда, розпачу народу він не розділяє, судячи із залишеного коментаря: “Попустись. Хто на той базар ходить? Розказати куди треба йти бюджетнику?”

На це політику-народофронтівцю відрізав журналіст Михайло Курочкін, нагадавши про нардепську зарплату в 40 тисяч, за яку, до речі, проголосував Медуниця:

“Началось. Расскажите, а ну ж… За 40 000 в месяц, что для некоторых зарплата за год можно и философией заняться. Украина – страна больших возможностей. Только здесь наемный работник получает в 10 раз больше работодателя, только у нас призывают отказаться от газа и меньше мыться. А теперь еще и на рынок не ходи ибо не за какой…”

Поділитися в соціальних мережах