Нардеп Сугоняко попіарився на чужих подарунках

Замість того, аби зробити для сумської громади щось суттєве, корисне, народний депутат Олександр Сугоняко обрав легший шлях – піаритися на чужих подарунках. Так, сьогодні політик засвітився у Сумській обласній дитячій клінічній лікарні, в якій за спонсорства провідних підприємств, включаючи ТОВ «Гуала Кложерс Україна», АТ «Технологія», відкрито сучасний операційний блок хірургічного відділення, укомплектований сучасним медобладнанням.

“Відремонтований операційний блок помітно виділяється серед інтер’єру лікарні, адже навіть виглядає по-іншому, світле, комфортне приміщення. Хочеться сподіватися, що поступово за допомогою таких соціально-орієнтованих, патріотичних інвесторів ми відчуємо поліпшення в ключових галузях медицини та освіти”, – написав парламентар у Фейсбуці.

За його словами, благодійний фонд “Технології” пообіцяв, що допомагатиме із необхідним устаткуванням і наступного року, натомість про свій особистий вклад у розвиток лікарні промовчав. Напевно, тому що і сказати немає чого.

“Підмазавшись” до чужої доброї справи, Сугоняко обмежився подякою підприємцям і медпрацівникам.

15241380_561211627413893_3459778588346026322_n-1

 

Поділитися в соціальних мережах