Нардеп Сугоняко заплутався у населених пунктах власного округу

Народного депутата Олександра Сугоняко підвели знання географії, та не заморських країн, а населених пунктів Сумського району, що входять до його виборчого округу.

Так, у Фейсбуці він повідомив про проведену зустріч із головою сільради села Бобрик Краснопільського району щодо створення об’єднаної територіальної громади.

“Сьогодні відвідав с. Великий Бобрик Краснопільского району. Зустрівся із головою сільради Євгенією Дюкаревою, обговорили з нею питання щодо створення нової територіальної громади, у яку об’єднаються Великий Бобрик та Нижня Сироватка”, – пише нардеп на своїй сторінці у соцмережі.

Але конфуз у тому, що Бобрик планує об’єднуватися не з Нижньою Сироваткою, а з Верхньою Сироваткою. Цікаво, наскільки конструктивною була бесіда парламентаря із очільницею села, якщо він заплутався в елементарних, але вкрай важливих речах.

Довідково:

Витяг із матеріалу директора Сумської філії Центру розвитку місцевого самоврядування Олександра Хоруженка “Децентралізація-2017. Реформа буде продовжуватись”:

“Є ще один проект міжрайонного об’єднання – це Верхньосироватська ОТГ на південь від м. Суми, до якої планують увійти с. Верхня Сироватка Сумського району та с. Великий Бобрик Краснопільського району. Перспективним планом така громада передбачена. Якщо не станеться нічого неймовірного, і міська рада Сум терміново не ініціюватиме перемовини про приєднання їх до міста [або на основі угоди про співробітництво ], Сумська облдержадміністрація направить звернення до ЦВК про проведення перших виборів голови і сільскої ради нової ОТГ”.

Поділитися в соціальних мережах