Нардепа від Ромнів Лаврика “кришує” Березенко

Напередодні другої річниці роботи нової Ради Українська правда вирішила присвятити серію матеріалів тому, як живе сьогодні український парламент, як і хто насправді керує депутатськими фракціями, хто чиї інтереси відстоює, і просто “хто з ким і проти кого дружить”.

Відкрила цикл матеріалів стаття про фракцію президентської партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Як у ній повідомляється, нардеп від Сумщини Микола Лаврик входить до неформальної групи нардепа Сергія Березенка, який улітку 2015 року потрапив до парламенту завдяки перемозі на виборах у 205 окрузі Чернігова. Тоді він у ході скандальної й брудної з обох сторін виборчої кампанії переграв соратника олігарха Ігоря Коломойського Геннадія Корбана.

З часом стало зрозуміло, чому президенту була важлива ця перемога. Дуже швидко Березенко у фракції перетворився з рядового депутата – на одного з небагатьох, хто може ефективно збирати голоси за важливі для АП закони. Крім того, молодий нардеп курує ще й регіональні осередки БПП.

Наразі група Березенка складається з 18 депутатів. Здебільшого це близькі до нього мажоритарники з Херсонської і Вінницької областей, плюс частина досить відомих списочників. Зокрема, це Олександр Співаковський, Сергій Хлань, Олександр Жолобецький, Тетяна Ричкова, Костянтин Яринич, Руслан Князевич, Григорій Заболотний, Микола Лаврик та інші.

Джерело: pravda.com.ua

Поділитися в соціальних мережах