“Нехай уже йде з посади”, – глухівчани про мера Мішеля

Жителі Глухова негативно оцінюють два роки роботи міського голови Мішеля Терещенка. Про це йдеться в опитуванні жителів міста, опублікованому на каналі “Путивль ТВ”.

Більшість опитаних негативно ставиться до роботи мера Мішеля і не бачить ніяких досягнень міського голови у розвитку міста.

“Нехай звільнить місце і віддасть його людині, яка буде працювати. Ось це моє бажання. З нього роботи ніякої. Коли хтось до нього звертається з якихось питань, то все – вже його немає”, – зазначила журналістам одна з глухівчанок.

Також люди скаржаться на відсутність доріг в Глухові.

“Дороги в місті треба зробити. І не тільки в центрі, а й на околицях міста”, – зазначила місцева жителька Анжела.

Негативно оцінюють жителі міста роботу керманича у сфері охорони здоров’я та реформування лікарень:

“Зробив усе, що міг … Поліклініку роз’єднав на міську та сільську. Тепер сільським жителям не можна туди потрапити. Нічого він не зробив. Тому що він все таки чужа людина”.

Опитувані також відзначили, що Терещенко не виконав своїх передвиборних обіцянок.

“Можна було для Глухова зробити і більше. Я не думаю, що Мішель зробив все можливе, щоб Глухів процвітав. Нехай би він уже пішов з поста, я б не хотіла, щоб він був мером Глухова”, – каже глухівчанка.

Нагадаємо, у цьому році Терещенко очолив антирейтинг українських мерів, які були вперше обрані на посаду. Експерти негативно оцінили роботу Терещенко в сферах ЖКГ, розвитку міста та кадрової політики.

Джерело:https://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах