Невідомі підробили підписи депутатів Сумської облради

На сайті golos.ua розміщений матеріал «Депутаты Сумского облсовета обратились к ВР с требованием инициировать импичмент Порошенко». Підписів на доданому зверненні до депутатів Верховної Ради України – менше десятка, але принаймні частина з них, як виявилося, сфальшовані. Про це повідомили самі депутати, прізвища яких фігурують у матеріалі.

 “ОФІЦІЙНО ЗАЯВЛЯЮ, ЩО ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ДАНОГО ДОКУМЕНТА НЕ МАЮ. ПІДПИС, ПОСТАВЛЕНИЙ ПІД ОСТАННІМ ВІД ІМЕНІ БОЖКА А.В., ПІДРОБЛЕНО!!!” −  прокоментував у Фейсбуці Андрій Божок.

Невдоволення виразив і депутат В’ячеслав Бершов: «Задолбала эта политическая грязь! Не имею ни какого отношения к данному обращению!»

А Віктора Дубінка обурили до того ж елементарні помилки в прізвищах: «Моє прізвище із помилкою і Родіона Дученка теж. Цікаво , хто це зробив і навіщо?» − прокоментував він у Фейсбуці.

Деякі з депутатів звернулися до СБУ та правоохоронних органів, щоб цю ситуацію розслідували та виявили ініціаторів підробки підписів.

 

22237374_1623801314361863_1478279016_n.jpg

Цікаво, що брифінг, присвячений темі імпічменту Порошенка, у Сумах дійсно проводився. Принаймні на ньому виступав депутат від “Батьківщини” Ігор Ганненко, чиє прізвище також є під зверненням депутатів. Про це свідчать відео та фото у ЗМІ:

01-1024x416

Хоча і сам Ганненко пізніше у Фейсбуці “відхрестився” від начебто свого підпису:

3

Поділитися в соціальних мережах