Невідомі розтрощили автівку обласного депутата

У ніч перед Різдвом у Конотопі невідомі розгромили вщент авто депутата Сумської обласної ради Сергія Демехи. Про це у Фейсбуці повідомив Сергій Моша.

“Буквально на кілька хвилин залишив автомобіль біля будинку, в якому живу, як хтось порубав машину сокирою”, – розповідає постраждалий.

Це не перший силовий “наїзд” на депутата, який відомий своєю відкритою боротьбою з гральними автоматами в Конотопі, а також проявами корупції, сепаратизму та іншого криміналу.

Перший напад на Демеху стався у 2014 році – тоді невідомі особи його викрали, вивезли за місто, катували, вимагали викуп у розмірі 50 тис. доларів, а потім відпустили. Злочинців не знайшли.

Другий напад був у червні 2016 року: зграя молодиків пізно ввечері підстерегла депутата біля будинку, дочекалася, коли він припаркує авто, і накинулася на нього з палицями та металевою арматурою. Врятували Демеху молоді люди – мешканці його будинку, які в цей час були під під`їздом і почули шум бійки. Після нападу депутат довго лікувався, бо отримав числені побої, травми голови. Злочинців знову не знайшли.

“Між другим і теперішнім нападом минуло півроку. За цей час Сергій Демеха настільки розійшовся у поглядах із міським головою Конотопа “свободівцем” Артемом Семеніхіним, що конфлікт між однопартійцями набув публічного розголосу. Критика дій міського голови з боку лідера фракції ВО “Свобода” в обласній раді була дошкульною і принциповою. Розійшлися вони й щодо ставлення до вже колишнього голови облради “батьківщинця” Семена Салатенка. Якщо Семеніхін усіляко підтримував Салатенка, то Демеха фактично опинився серед його опонентів.

За свою принциповість Демеха поплатився партійним квитком: після того, як більшість депутатів обласної ради 02 грудня 2016 року таки звільнила Салатенка (при цьому фракція “Свободи” на чолі з Демехою зайняла нейтральну позицію), Сергія Васильовича було виключено з партії начебто за порушення партійної дисципліни…

Це не вплинуло на політичну і громадську позицію Демехи: вже після втрати партійного квитка і посади голови фракції в облраді він брав активну участь у блокуванні російських фур на кордоні, продовжував боротьбу із гральними автоматами та підпільними казино, які заполонили Конотоп, критикував Семеніхіна за безгосподарність та інші дії, які на думку депутата не сумісні з публічним образом “націоналіста”. І ось – напад на автомобіль Демехи. “Отвєточка” прилетіла?”, – пише Моша.

За словами автора посту, сам Демеха прокоментував розгром автівки так: “Сергії Васильовичі не здаються”.

Цікаво, якою тепер буде реакція поліцейських та СБУ на чергову “розправу” з депутатом облради.

Поділитися в соціальних мережах