Новий футбольний майданчик уже руйнується

Депутат обласної ради Юрій Меєрович (фракція «Відродження») зустрівся з футболістами-аматорами Охтирки обговорити проблеми і поділитися ідеями щодо розвитку спорту в місті.

Обравши місцем для бесіди міський парк, спортсмени мимоволі стали свідками того, як новий футбольний майданчик зі штучним покриттям (зведений лише в липні цього року) уже почав руйнуватися.

«Якщо хтось не був — зайдіть, будь ласка, всередину клітки, подивіться самі: дренаж не витримує вологи, місцями покриття вже лисе, а шари штучного газону відклеїлися», — коментують охтирчани.

Юрій Меєрович упевнений: причина такого неподобства — у відсутності контролю за якістю виконання робіт. «Будувати спортивні майданчики – це потрібна, добра справа. Але слід контролювати якість робіт — як це робили ми з однопартійцями «Відродження» в Охтирській гімназії. Були і в нас певні вади при будівництві, але все одно сьогодні наш майданчик виглядає молодшим за нововведений, хоча обійшовся він набагато дешевше, ніж цей. На жаль, будівельники не забезпечили гідну якість газону. А це дуже важлива складова безпеки, особливо, якщо врахувати, що двері тут не замикаються і діти грають без нагляду тренера», — відзначив обранець.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року ініціативою та депутатськими коштами представників «Відродження» в Охтирській гімназії відкрили футбольне поле зі штучним покриттям.

Поділитися в соціальних мережах