Обласна влада піклується про сім’ї загиблих учасників АТО

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО відреагував на звернення сімей учасників антитерористичної операції, які загинули не в зоні АТО. І як результат – ці родини отримають по 50 тисяч гривень з обласного бюджету

Про це під час засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Людмила МУСІЯКА.

«На особистий прийом до Миколи Клочка звернулися за допомогою кілька родин військовослужбовців, які були учасниками антитерористичної операції, але з тих чи інших причин загинули не в зоні АТО, – зазначила вона. – Ці люди воювали, вони не ховалися від мобілізації або пішли добровольцями в зону АТО, тому їх родини теж мають право на допомогу. Голова облдержадміністрації запропонував нам внести зміни у відповідну бюджетну програму, щоб родини загиблих отримали по 50 тисяч гривень.

Всього на Сумщині наразі відомо 11 родин, які, із вищенаведених причин, не мають статусу члена сім’ї загиблого ветерана війни. І до 15 грудня вони, отримають по 50 тисяч гривень.

Поділитися в соціальних мережах