Обласні депутати виявлятимуть “ледачих” у районах

До проблеми наповнення бюджету варто підходити предметно — у розрізі окремих міст, районів, ОТГ. Адже деякі громади постійно ходять «з простягнутою рукою», маючи гроші буквально під ногами, але не бажаючи заробляти. На цьому під час засідання бюджетної комісії наголосив її голова Микола Березін, заслухавши звіт фінансистів про виконання обласного бюджету за І півріччя.

«Будемо робити детальний аналіз діяльності громад, щоб подивитися, хто виконує планові показники з наповнення бюджетів, а хто пасе задніх.

«Аутсайдерів» варто заслухати на засіданні комісії, сесії обласної ради. Як показує практика, деякі громади постійно просять кошти — на погашення боргів із зарплати, на придбання ліків, на ремонти шкіл і доріг тощо — хоча при цьому мають безліч можливостей їх заробити самостійно. Просто треба навчитися заробляти гроші», — відзначив депутат «Відродження» Микола Березін.

Як повідомили у Департаменті фінансів ОДА, за звітний період до бюджету надійшло 3 701 161,8 тис. грн: з них до загального фонду – 3 388 842,9 тис. грн (59,9 % до затверджених обсягів на рік), до спеціального фонду – 312 318,9 тис. грн (91,2 %).

Поділитися в соціальних мережах