Очільник Шостки задекларував мопед «Нappy 50 СС»

Сьогодні, 30 жовтня, останній день подачі чиновниками е-декларацій, де вони вказують відомості про своє майно і доходи. В Єдиному державному реєстрі декларацій уже можна знайти і е-декларацію мера Шостки Миколи Ноги.

Міський голова задекларував два об’єкти нерухомості. Це квартира у Шостці (56,59 кв. м) і земельна ділянка в Конотопі (400 кв. м). Микола Петрович задекларував мопед «Нappy 50 СС», 2007 року випуску.

Цінні папери у мера та його сім’ї відсутні. За минулий рік він задекларував 15 180 грн пенсії, 130 690 грн зарплати. В е-декларації міського голови немає відомостей про готівку, активи у дорогоцінних металах.

У числі фінансових зобов’язань Миколи Ноги – два банківські кредити. По одному з них міський голова виплатив 39 433 грн (у рахунок основної суми кредиту) і 2 120 грн відсотків, по іншому – 7 036 грн і 1 924 грн відсотків.

Довідково: система електронного декларування в Україні почала повноцінну роботу з 1 вересня 2016 р. Цікаво, що в декларацію чиновники повинні вносити відомості про готівку (якщо сума перевищує 50 мінімальних зарплат станом на 1 січня звітного року). Крім того, необхідно вказувати не тільки нерухомість або транспортні засоби, а й усе цінне майно. Йдеться про майно вартістю понад 100 мінімалок. Декларування завідомо недостовірних відомостей або умисне неподання декларації карається позбавленням волі до 2 років.

Нагадаємо, губернатор області Микола Клочко під матрацом зберігає 248 тис. доларів і 37 тис. євро. Голова Тростянецької райради Андрій Корж теж задекларував нехилі статки. Міський голова Сум Олександр Лисенко заповнив декларацію про доходи досить скромно. А ось, наприклад, Голова Охтирської райради Роман Бублик отримує субсидію. Виявили на Сумщині й мера-безхатченка.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах