Олександр Стрельченко прокоментував напад на палатку Опозиційного блоку в Сумах

Останні декілька тижнів топ-тема обговорень у Сумах – підняття тарифів на тепло та гарячу воду компанією «Сумитеплоенерго». Завдячуючи депутатам від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ та небайдужим активістам, вже тричі вдалося зірвати громадські слухання, а відтак, не дати підвищити монополісту і без того великі розцінки.

Аби донести більше інформації до жителів обласного центру стосовно намагання теплопостачальником на 50% збільшити тарифи та про час встановлення чергових громадських слухань, обласний осередок ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ облаштував у центрі міста інформативні палатки.

Втім, як і завжди, вони стали заважати радикально налаштованим молодчикам.

Активісти-волонтери розповіли, що група молодих людей намагалася зірвати їх роботу. Вони стали вимагати зняти з палатки атрибутику, хоча партія є офіційно зареєстрованою політичною силою, намагалися різати тканину, забирали листівки, хотіли зняти саму палатку. Люди, які в цей час проходили повз, визвали поліцію.

Перехожі називали такі виклики і дії радикалів абсурдом, оскільки в палатках окрім листівок про тарифну мобілізацію та призиву прийти на громадські слухання, не було жодної літератури та агітації. Пересічні сумчани просили розійтися молодиків і дати людям можливість взяти листівку. Водночас, коли псевдопатріотів запитували: «Ви проти того, аби не дати «Сумитеплоенерго» протягнути грабіжницькі тарифи?», ті відповідали «Ні». «Значить ви – проплачені і відстоюєте монополістів», – говорили сумчани.

Голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в обласній раді Олександр Стрельченко вважає такі дії радикалів прямим порушенням прав людей, у тому числі, й на вільне висловлення власної думки. «Можливо, псевдопатріотам, які сьогодні нехтують думкою тисяч жителів Сум, подобається така ситуація в країні, де влада принижує народ і наживається на їх горі, – висловив свою думку опозиціонер. – Через таких, як вони, і відбуваються в країні непорозуміння і розбрат. Втім, нас це не зупинить, ми й надалі будемо відстоювати сумчан».

А напади радикалів саме на палатки ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, вважає Олександр Стрельченко, є доказом того, що політична сила, яку він представляє, – справжня опозиція. Оскільки інші партії, які намагаються підлаштуватися під опозицію, ніхто не чіпає. Бо вони владі не заважають. А значить, працюють не для людей, а є провладними.

Обласний опозиціонер закликав сумчан прийти 30 вересня 2017 року о 14.30 у готель Reikartz (колишній готель «Україна») і дати відсіч грабіжникам «Сумитеплоенерго». Обов’язково мати при собі паспорт, аби зареєструватися від сумської громади.

21208333_1401479799921463_610775131_n

21175803_1401479913254785_726792220_n

viber-image-1

viber-image

 

Поділитися в соціальних мережах