Опозиційні депутати відзвітувати про свою роботу

Сьогодні, 1 лютого, у Шостці відбулася звітна зустріч депутатів, що представляють у радах обласного та міського рівнів «Опозиційний блок»,  із представниками місцевих засобів масової інформації, громадських представників.

Зокрема, про свою роботу за 2016 рік розповіли депутати Сумської обласної ради Войтенко Микола Григорович, Пилипейко Володимир Юрійович, Грек Андрій Сергійович, та депутати Шосткинської міської ради Калиновський Віктор Григорович, Нікітіна Ірина Олександрівна, Дмитрієв Ігор Вікторович.
Депутати вважають, що відкритість і підзвітність влади всіх рівнів – це один із головних принципів, які сповідує «Опозиційний блок».

Депутатів Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Володимира Пилипейка, Миколу Войтенка і Андрія Грека знають у своїх виборчих округах як одних із найактивніших представників інтересів жителів міста Шостки. Наочним прикладом їх діяльності стають виконані обіцянки і добрі справи.

Микола Войтенко першим надав звіт про свою роботу у минулому році.

Мала місце жвава дискусія у обговоренні планів на 2017 рік. Кожен депутат окреслив для себе пріоритетні питання та оприлюднив вектор майбутньої роботи.

Зійшлися на тому, що плідно працювати ще ніхто не відміняв. Згуртованість партійного колективу та підтримка спільних ініціатив на місцевому та обласному рівнях дозволить охопити значний обсяг роботи та досягти бажаних результатів.

16427490_353769821683123_6286328655397379730_n

Поділитися в соціальних мережах