Опозиційний блок стає на захист пенсіонерів

Підвищити до 3 тис. грн. мінімальну пенсію і ввести мораторій на підвищення пенсійного віку вимагають в ОппоБлоці. У політичній силі впевнені, що для цього в держбюджеті є необхідні гроші. Бракує лише політичної волі.

Лідер Опозиційного блоку на Сумщині, депутат Олександр Стрельченко, коментуючи нинішню соціально-економічну ситуацію в країні, констатує: мінімальна пенсія – у 2,6 рази нижче мінімальної заробітної плати, при цьому витрати пенсіонерів куди більші, ніж їхні «доходи».

«Уряд запланував зростання мінімальної пенсії лише на 10%. Але в умовах підвищення цін у 3-4 рази, тарифів – у 8 разів, такий «щедрий подарунок» люди зовсім не відчують на своєму гаманці», – акцентував депутат.

Олександр Стрельченко також додав, що Опозиційний блок закликає владу поставити крапку в питанні підвищення пенсійного віку. «Раніше вихід на пенсію вважався заслуженим відпочинком, а зараз він перетворився на справжню школу виживання. Більше того, людей залякали обіцянками про майбутню пенсійну реформу. Неприпустимо вирішувати проблеми країни за рахунок пенсіонерів, які самі в першу чергу потребують підтримки держави, зокрема фінансової та соціальної. Тому, ми наполягаємо на встановленні мораторію на підвищення пенсійного віку в Україні, і наші депутати будуть робити для цього все можливе», – підкреслив депутат облради від Опозиційного блоку Олександр Стрельченко.

Він додав, що в ОппоБлоці розробили альтернативний проект пенсійної реформи, який заснований на принципах соціальної справедливості і враховує інтереси людей. Цей документ партійці вже зареєстрували в Раді.

Поділитися в соціальних мережах