ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає категорично проти прийняття медичної і пенсійної реформи, оскільки вони лише погіршать життя простих українців

На цьому наголосив головний опозиціонер країни Юрій Бойко, перебуваючи з робочим візитом у місті Шостка Сумської області.

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ заявив, що, на його переконання, медична реформа потрібна, але не в такому вигляді, як її пропонують урядовці. «У новому законі планується узаконити плату за медицину, але невідомо, з яких доходів люди мають на це взяти кошти. Ми пропонували впровадити страхову медицину де за пенсіонерів і дітей платила б держава, а за працюючих людей – роботодавці, яким мають за це зменшити податки. Інакше медична реформа остаточно вб’є безкоштовну медицину і вдарить по найменш захищеним категоріям населення».

Серед іншого Юрій Бойко зазначив, що якщо раніше гроші на медицину «спускали» на області, то тепер придумали зробити в Києві агентство, яке розподілятиме кошти без участі областей і районів. Головний лікар повинен буде приїжджати в Київ і захищати бюджет свого медичного закладу. Це прямий шлях до корупції, вважає народний депутат і наголошує, що таку реформу ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не підтримає.

Юрій Бойко також вважає «дурістю» запропоновану урядом пенсійну реформу.

«Міжнародний валютний фонд поставив Україні умову: поки не знизиться дефіцит пенсійного фонду, ми не надамо вам кредит. А якщо не надійдуть кошти – завалиться економіка країни, тому задача уряду – ліквідувати цей дефіцит у 140 млрд грн.», – говорить головний опозиціонер.

Пропозиція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – наповнити пенсійний фонд із податків. Для цього треба створити нові робочі місця, підняти економіку, запустити підприємства і, таким чином, підняти зарплату. Тоді збільшаться відрахування і значно зменшиться дефіцит пенсійного фонду.

«Натомість наш уряд вирішив скоротити самих пенсіонерів шляхом підняття пенсійного віку. Окрім цього придумали страховий стаж та інші «нововведення». Але найбільший цинізм керівництва країни полягає в тому, що воно шантажує депутатів, говорячи: якщо не проголосуєте за пенсійну реформу, ми не піднімемо українцям пенсію. Мова в них навіть не йде про осучаснення пенсій, яке останній раз було у 2013 році. Індексація має бути на рівні інфляції. А у нас інфляція – 80%, а пенсії підняли на 20%», – заявив Юрій Бойко.

Тому ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягатиме на підвищенні пенсій. Тим більше, що резерви для цього є. За словами лідера партії треба лиш скоротити витрати, які закладені на силовий блок, прокуратуру, суддів, Кабмін, Верховну Раду, а віддати 40% цих коштів на пенсії і соціальні виплати.

Поділитися в соціальних мережах