Опозиціонери просять владу зробити радіусне коло на «страшному» перехресті Суми-Лебедин

Вирішити питання небезпечного перехрестя на автодорозі Суми-Лебедин та Суми-Харків просять депутати міської та обласної рад від Опозиційного блоку. Вони направили відповідний депутатський запит на ім’я керівництва області, ГУНП України в Сумській області та служби автомобільних доріг, який планують озвучити завтра, 15 вересня, на сесії обласної ради.

На перехресті, про яке йде мова, встановлений знак обов’язкової зупинки. Втім тут завжди пожвавлений рух і обмежена видимість при проїзді та повороті. Саме тому на цій ділянці дороги найчастіше трапляються ДТП,  нерідко з летальними наслідками.

Голова фракції Опозиційного блоку в Сумській міській раді Ігор Перепека каже: «Всіх схвилювала звістка про ДТП, яка трапилася 30 серпня і внаслідок якої три людини опинилися після аварії в тяжкому стані, а одна людина загинула. Також на цьому перехресті трапився летальний випадок у квітні поточного року. Всі автомобілісти, хто їздять через це перехрестя, називають його страшним».

Опозиціонери говорять, що цю проблему треба вирішувати негайно і кращим варіантом пропонують облаштування радіусного кола. Це, на їхню думку, зобов’яже водіїв знижувати швидкість при в’їзді на перехрестя, а, отже, і ймовірність аварій буде меншою.

«Депутати від Опозиційного блоку взяли ініціативу в свої руки, – говорить голова фракції в обласній раді Олександр Стрельченко, – і підготували депутатський запит з вимогою від обласної влади, служби автодоріг та поліції негайно забезпечити безпеку на перехресті, встановивши освітлення та круговий рух. Ми сподіваємося, що завдяки таким діям ми зможемо врятувати найцінніше, що є у людей – їхнє здоров’я і життя».

Депутати наголошують, що саме влада і держава повинні забезпечити безпеку життя людини. І якщо чиновники дослухаються, облаштують безпечний рух і врятують таким чином хоча б одну людину від смерті на дорозі, то не даремно проживуть своє життя.

21733296_1980513228852789_1161013335_n

21741471_1980513222186123_1169296634_n

Поділитися в соціальних мережах