Партія Клименка роздає в Сумах сертифікати переселенцям

25 січня 2017 року волонтери Сумського Центру соціальної допомоги почали видачу сертифікатів на отримання лікарських препаратів. Центр було відкрито громадською ініціативою “Відновлення Донбасу”, заснованої політиком і громадським діячем Олександром Клименком.

Сертифікати на медикаменти номіналом 250 і 500 гривень вже отримали 20 осіб з числа переселенців і жителів міста Суми. Завдяки документу пенсіонери старше 75 років, інваліди I-II групи, члени багатодітних сімей та одинокі батьки можуть отримати лікарські препарати гіпотензивної, гіпертензивної, знеболюючої і седативної дії.

«Це вже друге місто, в якому ми видаємо сертифікати на отримання медикаментів. Першим був Лисичанськ, в Луганській області. З моменту старту цієї програми сертифікати там отримали вже 60 осіб. Тепер черга міста Суми. Ми знаємо, скільки коштують ліки, і як важко доводиться людям, які не можуть дозволити їх собі придбати. Сподіваюся, що цим кроком ми зможемо надати допомогу “, –  зазначила керівник ініціативи Олена Петряєва.

Сертифікати можна отримати за адресою: м Суми, вул. Харківська, 20 в Центрі соціальної допомоги м. Суми Громадської організації “Відновлення Донбасу”.
Додаткова інформація – за телефоном Центру: 0545-78-05-56, 050-405-88-18, 093-405-88-18

Поділитися в соціальних мережах