Під міською радою вночі палили шини і факели

Ввечері 29 листопада під стінами Конотопської міськради розпочалась безстрокова акція протесту “Проти бездіяльності влади”, яку ініціювали Правий Сектор Конотоп та Національний корпус “Азов”.

Перед зібранням виступив депутат міськради Тарас Омельченко, який розповів, що світло на вулицях міста вимкнув начальник УЖКХ Вадим Фещенко за прямою вказівкою міського голови. Він запевнив, що зникнення світла не залежить не від депутатів, не від відсутності грошей, бо на електроенергію ще на початку року депутати виділили кошти з запасом.

Тарас Омельченко повідомив, що по факту вимкнення вуличного освітлення депутати звернулись до обласної прокуратури і обласної поліції, де було відкрито кримінальне провадження. Депутат пояснив, що ніяких підстав для щоденного проведення сесій не існувало, як і не існувало чіткого проекту рішення, яке б стосувалось виділення коштів на вуличне освітлення.

На його думку, за допомогою таких маніпуляцій міський голова хоче перерозподілити бюджет.

Також Тарас Омельченко навів факт того, що вуличне освітлення було відключене вручну: з міського бюджету оплачується електроенергія, яка використовується для вуличного освітлення і роботи світлофорів. Якби грошей не було, то світлофори також би не працювали.

Активісти підпалили шини і сказали, що це попередження, і що вони не підуть, пока питання зняття енергетичної блокади Конотопа не буде вирішено.

rrrr5a1f0f2e31934

Джерело: http://konotop.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах