Поліція нічого не знає про пограбування дебошира Чепіка

Новина про п’яний дебош у кафе депутата Сумської міської ради Володимира Чепіка стала чи не найобговорюванішою після святкування Дня міста.  Нагадаємо, вчора ввечері він заявив, що був пограбований, а вітрину розбив після того, як група молодиків на нього напала.

У головному управлінні Національної поліції Сумщини повідомляють, що будь-якої інформації щодо пограбування, про яке говорить народний обранець, до відповідних органів не надходило.

«На місці було з’ясовано, що депутат кинув лавку у вітрину холодильника і розбив її. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.296 кримінального кодексу України «Хуліганство». Санкція даної статті передбачає до п’яти років обмеження волі», — повідомив старший інспектор відділу комунікацій ГУ Нацполіції Сумщини Володимир Крупецьких.

Станом на сьогодні Володимира Чепіка можуть позбавити мандата. Але це станеться у тому випадку, якщо суд винесе йому обвинувальний вирок. Якщо ж після закінчення досудового розслідування не буде достатньо доказів, прокур має право винести постанову про закриття кримінального провадження.

Джерело: http://sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах