Поліція Сумщини відкриває “гарячу лінію” для повідомлень про порушення і провокації на виборах

18 грудня на Сумщині вибори відбудуться у десяти районах (Білопільському, Великописарівському, Глухівському, Краснопільському, Недригайлівському, Охтирському, Серединобудському, Сумському, Тростянецькому та Ямпільському районах), створені 13 територіальних виборчих комісій та 109 виборчих дільниць. У голосуванні візьмуть участь близько 60000 виборців. Громадський спокій та публічний порядок під час виборчого процесу будуть забезпечувати 340 працівників поліції, 20 військовослужбовців Національної гвардії України та близько 90 представників громадських формувань.

«Аби виборчий процес тривав спокійно, без порушень чинного законодавства, поліція області вживає ряд заходів, направлених на попередження правопорушень, забезпечення правопорядку та громадської безпеки під час підготовки та проведення виборів, – говорить заступник начальника ГУНП Володимир Бабич. – Для відслідковування ситуації та своєчасного реагування на будь-які події в ГУНП створено Оперативний штаб та робочу групу, які працюють у щодобовому режимі. З метою посилення охорони громадського порядку та безпеки громадян, недопущення вчинення тяжких і резонансних злочинів, терористичних проявів та задля ужиття додаткових правоохоронних заходів стосовно дотримання чинного законодавства, створені додаткові групи швидкого реагування, посилені слідчо-оперативні групи, що будуть виїздити на заяви та повідомлення про вчинення злочинів та правопорушень під час виборів, забезпечено чергування груп вибухотехніків та кінологів».

Поліцейські закликають громадян бути виваженими під час виборів, не порушувати передбачений законом порядок, не зловживати спиртним і поважати точку зору інших виборців. І нагадують, що за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

В Оперативному штабі будуть функціонувати телефони «гарячої» лінії, на які громадяни можуть повідомляти інформацію про скоєні правопорушення та злочини під час виборчого процесу:

(0542) 66-70-10, 0673197809, 0505514768 або «102».

Поділитися в соціальних мережах