Політичний вибір сумчан: комуністи, свободівці і геї?

В опитуванні сайту «Сумські дебати» «У разі позачергових виборів до Верховної Ради за яку політичну силу ви б проголосували?» взяли участь 514 відвідувачів.

У перші ж дні до переліку основних партій додалася КПУ, яка упевнено обігнала решту (80 голосів). Напевно, закоренілі комуністи не можуть змиритися із забороню їх політ сили, тому вирішили довести, що у них ще є порох у порохівницях. Другу позицію за результатами займає ВО «Свобода» (58 голосів), на третьому місці із відставанням в один голос “Опозиційний блок” (57). “Батьківщина”, за яку традиційно голосують на виборах сумчани, набрала 52 голоси та випередила партію Президента “БПП” (47 голосів). Несподівано був також підтриманий варіант, який додали наші читачі після появи матеріалів про гомосексуальні збочення сина Євгенія Положія, – «За партію піда..асів. Лідер-підер Гліб Положий! :-)»( (29 голосів), чого було достатньо, щоб здолати 5-відсотковий прохідний бар’єр. «Ні за кого» проголосували – 38. Інші партії, згідно з опитуванням, ще мають працювати з виборцям.

Звісно, судити про політичні вподобання сумчан за одним опитуванням складно, але можна припустити, що наступний вибір нардепів буде абсолютно несподіваним.

Поділитися в соціальних мережах