Помер Почесний громадянин міста

Сьогодні, 7 лютого, на 91-му році пішов із життя Анатолій Олександрович Гурін – учасник бойових дій Другої світової війни, заслужений працівник залізничного транспорту України, Почесний громадянин міста Тростянець.

Анатолій Гурін народився 12 серпня 1926 року в Чулимському районі Новосибірської області. У 1970 році закінчив технікум залізничного транспорту. Трудовий шлях розпочав у роки Другої світової війни помічником машиніста паровоза в колоні особливого резерву. За плечима Анатолія Олександровича – 55-річний стаж роботи на залізниці. На кожній із ділянок роботи (працював він машиністом паровозу, тепловозу, машиністом-інструктором локомотивних бригад, обирався головою профспілки) проявив себе висококваліфікованим і відповідальним спеціалістом, справедливим керівником, надійним другом, добропорядною людиною. Після виходу на пенсію він очолив Раду ветеранів локомотивного депо «Смородине».

Анатолій Олександрович обирався депутатом Верховної Ради двох скликань – у 1967, 1975 роках. Як депутат Верховної Ради, він приділяв велику увагу розвитку міста. За його участю добудовано хлібозавод «Залізничник», за його ініціативи в 2001 році відкрито меморіал «Воїнам-визволителям».

Поділитися в соціальних мережах