Померлого депутата замінила вихователька дитсадка (фото)

У зв’язку зі смертю депутата Кияницької сільської ради Кушніренка Валерія Андрійовича та достроковим припиненням його повноважень, керуючись частиною 5 статті 14 та частинами 3,6 статті 15 Закону України «Про місцеві вибори», Кияницька сільська виборча комісія призначила проміжні вибори депутата Кияницької сільської ради в одномандатному виборчому окрузі №2, які відбулися 04.11.2018.

Кандидатів у депутати висувалося двоє: голова Сумського районного осередку політичної партії «Справедливість» Валентина Наливайченка – Сіма Олена Олександрівна та самовисуванець, вихователь дитячого садочка «Пролісок» Панасенко Катерина Сергіївна.

Політичні сили розгорнули  потужну підготовку. Проводилася низка зустрічей з виборцями, по селу навіть були розкидані агітаційні листівки з матеріалами, які принижують  людську  гідність та своїх опонентів.

Перемогу здобула  Панасенко Катерина Сергіївна, за яку проголосували 41 виборець з 67. За Сіму Олену Олександрівну – 26.

При цьому, враховуючи те, що новину про перемогу К.С.Панасенко надзвичайно позитивно сприйняли в “БПП “Солідарність””, можна розраховувати, що найближчим часом Катерина Сергіївна або вступить до лав цієї політичної сили, або буде з ними відкрито співпрацювати.

foto2

Поділитися в соціальних мережах