Порошенко анонсував звільнення викрадених на Сумщині людей

У межах звільнення заручників, про яке під час прес-конференції “Виклики-2018” повідомив президент України Петро Порошенко, можуть звільнити викрадених на Сумщині українських прикордонників Ігоря Дзюбака і Богдана Марцоня. Натомість Україна передасть Росії затриманих на Херсонщині двох ФСБів — Володимира Кузнецова та Аскара Кулуба.

“До кінця поточного тижня ще двох наших заручників ми повернемо додому. Це передумовлено вже, і місце, і дата, думаю, воно не зірветься. Це знаходиться на моєму найбільшому пріоритеті і я цим займаюся особисто. І можу сказати, що і в Росії рішення приймаються на найвищому рівні”, — зазначив Порошенко. Він додав, що звільнення заручників може відбутися вже завтра, 2 березня.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року на Сумщині зникли двоє українських прикордонників. Згодом Росія підтвердила їх затримання. У Москві прикордонників взяли під варту на два місяці за звинуваченням  у незаконному перетині кордону. У Держприкордонслужбі повідомили, що за цією статтею в Росії загрожує ув’язнення до 6 років. 26 лютого затриманих прикордонників перевели з Москви до Брянська.

Джерело: hromadske.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах