Правий сектор заявив про пресинг сумського добровольця через “прорив Міхо”

Сумський обласний штаб Правого сектору зробив заяву щодо переслідування сумського добровольця та його родини нібито через підтримку “прориву Саакашвілі”, бо того дня, коли відомий грузин перетнув кордон, він знаходився на Львівщині.

“В час коли народ України бореться проти зовнішнього ворога,внутрішній ворог йде широким наступом саме на еліту добровольчого руху. Сім’я добровольця з м.Сум, котрий і зараз знаходиться на фронті Висєканцева О. друг”Мексиканець” (в складі 8-ї окремої медичної бригади) піддалась агресії з боку СБУ та прокуратури, а самого добровольця в Попасну(місце дислокації) приїхало затримувати 16 озброєних “государєвіх мужів”.

Вся вина патріота в тому, що він під час “переходу Саакашвілі” перебував в данному районі, а є мешканцем м.Суми. Ми заявляємо,Висєканцев О. не є активістом ніяких “нових сил”,а його перебування на заході країни було суто приватно-ділове.Під марку ” прориву Міхо” ,влада намагається розсправитись з усіма ,тільки не з винуватцями цього інциденту.З “усіма” -маємо на увазі дійсних патріотів з інших регіонів, котрі в той злощасний день, перебували у Львівській обл. навіть в суто особистих справах. Сумський обл.штаб НВР”Правий Сектор” буде допомагати всім незаконно”схваченими під справу Саакашвілі”,будь якими діями та методами”, – ідеться у повідомленні правосекторівців.

Поділитися в соціальних мережах