Представник “Сумигазу” дивував присутніх на сесії

На сесії Шосткинської міської ради виступив керівник Шосткинського відділення ПАТ «Сумигаз» Микола Кривий. Одне з його висловлювань обурило присутніх у сесійній залі, пише shostka.info.

Під час обговорення питання встановлення індивідуальних газових лічильників (йшлося про те, що «Сумигаз» нав’язує споживачам певні моделі приладів обліку газу) Микола Кривий вжив слово «бандерівщина». Зал почав шуміти. Депутат міськради Світлана Суптельна попросила представника «Сумигазу» покинути трибуну. «Людина, яка не має національної гідності, не має права там стояти», – вигукнула вона.

В цілому поведінка і лексикон керівника підрозділу «Сумигазу» викликали у людей подив. «…Зачем туфту тут рассказывать?!», – відповів з трибуни на одну з реплік Микола Кривий. Присутність мера, депутатів, журналістів, громадськості його анітрохи не збентежила.

«Мене обурило висловлювання з боку людини, яка представляє ПАТ«Сумигаз». Він мав нахабство висловитися в принизливому тоні, образивши присутніх, людей, які живуть в Україні. Він не гідний такої відповідальної посади», – прокоменував депутат міськради Олександр Пушко.

Поділитися в соціальних мережах