Прес-секретар Семеніхіна зробила шефу “ведмежу послугу”

На сайті http://www.05447.com.ua/ речниця міського голови Конотопа Світлана Мороз критично висловилась щодо публікацій “Сумських дебатів” про її шефа Артема Семеніхіна. Вона закинула, що наш сайт “недвозначно та відверто паплюжить честь та гідність очільника міста Конотопа”, є заангажованим та “виконує замовлення мафії”. Крім того, вона ніби з докором зауважує, що районному центру ми звертаємо занадто багато уваги.

Відповідаючи на це, редакція “Сумських дебатів” пояснює: нас цікавить усе, чим живе Сумщина, зокрема й міста обласного значення, яким є Конотоп. Тож ми писатимемо, що доброго і поганого у ньому відбувається.

Прикро, що прес-секретар назвала брехливими усі наші матеріали, в яких є згадування про Артема Семеніхіна, бо виходить, що вона спростовує його добрі ініціативи. Наприклад, з останніх – про відкриття кількох ковзанок чи ремонт кінотеатру “Мир” за 30 мільйонів.

Навіть подаючи новину про те, як мер Конотопа скандалив у сумському ТРЦ, ми виклали дві версії – міського голови і продавчинь магазину. Тож дорікнути в необ’єктивності тут складно.

Наостанок порадимо речниці навчитися сприймати критику і не робити начальнику “ведмежих послуг”.

Поділитися в соціальних мережах