Прес-секретарем Лисенка стала людина з тюремним минулим

Як повідомив сьогодні, 10 січня, під час апаратної наради міський голова Олександр Лисенко, з 5 січня начальником прес-служби Сумської міськради призначено Ігоря Ганненка.

З 2015 року Ігор Ганненко є депутатом Сумської обласної ради від ВО «Батьківщина». До грудня 2016 року був радником голови Сумської облради Семена Салатенка, поки останнього не зняли депутати під час сесії 2 грудня.

Нагадаємо, у 2013 році Зарічний райсуд міста Суми виніс вирок по звинуваченню в хуліганських діях чотирьох мешканців міста, серед яких був Ігор Ганненко. Його звинуватили в облитті фарбою місцевої синагоги і нанесенні трафаретних портретів з червоною крапкою на лобі. Вирок – 1 рік і 8 місяців позбавлення волі. На момент облиття фарбою синагоги і малювання трафаретів Ігореві Ганненку ще не було 18 років. До ув`язнення він учився в інституті філології СГПУ ім. Макаренка. Представник благодійного єврейського центру, який був присутній на апеляційному судовому засіданні, повідомив, що Ганненко повністю відшкодував синагозі матеріальну шкоду і просив суд пом`якшити покарання. Але суд лишився незворушним. У 2014 році в Україні були звільнені 23 політв’язні, серед яких опинився й Ігор Ганненко.

Джерело: sumy.today

Поділитися в соціальних мережах