Прокуратура прокоментувала напад на будинок депутата

Сумською місцевою прокуратурою взято на контроль хід розслідування кримінального провадження, розпочатого 4.01.2018 за фактом умисного пошкодження майна депутата Сумськоі обласної ради шляхом підпалу. Відомості до ЄРДР внесено за ч. 2 ст. 194 ККУкраїни.

“Близько 4 години ранку в помешкання депутата через розбиті шибки вікон кинуто дві пляшки із горючою сумішшю. На щастя люди, які були в будинку, не постраждали, пошкодження помешкання незначні. Наразі проводяться невідкладні першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення обставин та осіб, причетних до цього злочину. Подальше досудове слідство доручено Сумському міському відділу поліції”, – прокоментувала у Фейсбуці прес-секретар прокурора Сумської області Наталя Науменко.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах