Проти Терещенка поширюють “конопляний” піар

У Глухові знову розповсюджують фальшивий «Вісник міського голови», а самі глухівчани вже здогадуються, що це справа рук опонентів Мішеля Терещенка.

1490870967_001

1490870973_002

Нагадаємо, минулого місяця слідчим підрозділом Глухівського відділу поліції було відкрите кримінальне провадження за фактом вчинення дій, що мають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.358 Кримінального кодексу України

1490871006_003

Консультант мера Оксана Друпп у газеті “Кур’єр” пише: Хвилює питання: «Чим займаються наші поліціянти? Чи, можливо, рівень їх професійної придатності є далеким від того, який мусить бути обов’язковим для працівників поліції?». Вони ще місяць тому упіймали на гарячому студентів ГНПУ, які розповсюджували фальшований «Вісник», і досі не можуть знайти людей, які організували цю провокацію? То ж на що можуть сподіватися платники податків у випадку вчинення проти них більш серйозних та зухвалих дій зі сторони злочинців і зловмисників?
Шановні глухівчани! Будьте пильні! Із обережністю ставтеся до інформації, яку Вам намагаються нав’язувати брудним і незаконним шляхом!”

Поділитися в соціальних мережах