Реакція сумчан на арешт Саакашвілі

Арешт екс-президента Грузії, лідера Руху нових сил Міхеіла Саакашвілі, а також події, що за цим послідували, стали топ-темою для обговорень і коментарів серед користувачів Фейсбуку. Жителі Сумщині також активно висловлюються із цього приводу –  як підтримують опального грузина, так і реагують скептично.

“Сумські дебати” зробили огляд найбільш цікавих дописів щодо арешту Саакашвілі.

Сумчанин Валерій Сокура розмістив красномовну карикатуру про “світоча революції”.

1

Екс-мер Сум Геннадій Мінаєв зауважив, що СБУ спрацювала недалекоглядно, адже не забезпечила вільний проїзд спецавтобусу на Хрещатик.

2

Конотопський радикал Спартак Сергієнко зробив фотожабу із Саакашвілі, що тікає від правоохоронців на дах будинку. При цьому загадав суїцидально небезпечну гру “синій кит”.

3

Мер Глухова Мішель Терещенко на знак підтримки Саакашвілі розмістив на своїй сторінці фото Міхеїла разом зі своєю дружиною Оленою, підписавши “Будь вдіважним, Міхеїл!”

4

Сумська активістка Анна Горпинич виклала свій аналіз  щодо Саакашвілі:

bezymyannyj

 

 

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах